Antakių ir blakstienų laminavimasAntakių ir blakstienų laminavimas – tai natūralių blakstienų ir antakių plauko pripildymas spalva, vitaminais, mineralais, baltymais ir įvairiais ekstraktais, kurių dėka blakstienos tampa beveik dvigubai ilgesnės, storesnės, natūraliai riestos, gražios ir kerinčios, o antakiai tvarkingos formos ir vešlesni, sveikesni. Po laminavimo procedūros rezultatas džiugina iki 2 mėnesių.

Daugelis moterų svajoja apie tobulą išvaizdą, ypatingą dėmesį skiria veido kontūrams, vis populiarėjančioms kosmetinėms procedūroms. Viena iš jų – laminavimas. Išraiškingi taisyklingos ir tinkamos formos antakiai – naujausias hitas. Tačiau prisijaukinti nepaklusnius plaukus yra tikras iššūkis. Laimei, laminavimo procedūra yra novatoriškas antakių ir blakstienų formavimo būdas, kurio metu išgaunamas natūralus vaizdas, pabrėžiantis įspūdingą ir ilagalaikį efektą.

Antakiai ir blakstienos – labai svarbus stiliaus elementas, kuris turi įtakos ne tik akių išvaizdai, bet ir visam veidui. Laminavimas rekomenduojamas visiems norintiems pakoreguoti, prisijaukinti ir pagerinti antakių bei blakstienų išvaizdą. Ši procedūra yra puikus sprendimas toms, kurios neturi laiko kasdien dažyti blakstienų tušu ir užriesti blakstienų rietikliu. Tad pasirūpinkite savo išvaizda ir registruokitės šioms procedūroms telefonu.

Kviečiu pasinaudoti puikia proga ir  pasigražinti su didelėmis nuolaidomis !!!

Registracija procedūroms: +37063380244