Mados ateina ir praeina…. bet Jūsų antakių forma turi atitikti veido proporcijas!

Antakių dizainas ir korekcija
Užsakyti paslaugas

Estetiškai atrodantys ir tvarkingi antakiai padeda išryškinti veido bruožus. Veidas atrodo išraiškingesnis, pabrėžiamas akių grožis bei forma. Tačiau dažnai pasitaiko, kad natūraliai antakiai yra labai šviesūs, kartais per daug vešlūs, o kai kas jų beveik visai neturi. Vis dėlto, nėra padėties be išeities – antakių korekcija leis Jums turėti tokius antakius, kokių tik trokštate. Kiekvieną sezoną keičiasi ne tik drabužių, bet ir antakių mados. Šiuo metu labiausiai populiarūs natūralūs, vešlūs antakiai. Tačiau jie tinka nevisoms. Antakių forma priklauso nuo veido formos, tadėl pristatome Jums pagal veido formą geriausiai tinkančius antakių modelius:

 • Kvadrato formos veidas. Tokios formos veidas yra išraiškingas savo linijomis, todėl Jūsų antakiai turėtų būti tolygiai apvalinti švelniai lenkti, kad sušvelnintų aštrias veido linijas.
 • Apskritimo formos veidas. Tokio veido savininkėms labiausiai tinka antakiai, kurie išlenkti smailiu kampu. Aštus kampas išryškina veido bruožus ir suteikia žavingo žvilgsnio efektą.
 • Širdelės formos veidas. Šiai veido formai geriausiai tinka platūs antakiai, tačiau jie turi būti ne per ilgi. Svarbiausia, kad antakiai būtų sutvarkyti, bet dar svarbiau — ne per ploni.
 • Ovalus veidas. Turinčioms šią veido formą labiausiai tinka smailėjantys antakiai. Jų pabaiga už akių kraštelių. Antakių ilgis nustatomas pieštuką statmenai priglaudus prie nosies ir ties akies kraštelio pabaiga priglaudus pieštuką statmenai.

Antakių forma pagal veido formąNaudoju ilgalaikius Henna (chna) dažus, kurie yra sukurti natūralių žolelių pagrindu. Šie antakių dažai padeda sustiprinti plaukelį ir nepaveikia jo chemiškai. Procedūrų metu yra suformuojami simetriški antakiai pagal veido formą, taip pat paslėpiami trūkumai. Šis dažymo būdas nudažo ne tik plaukelius, bet ir odą, suteikdamas antakiams apimtiems bei ilgalaikio dažymo efektą. Ant odos išsilaiko iki 10 dienų, o ant plaukelių apie 4-5 savaites. Augalinės kilmės medžiagomis nudažomi antakiai po procedūros tampa stipresni. Iš karto po procedūros nereikėtų nerimauti dėl ryškių antakių efekto, nes po dienos ar kitos spalva kiek pablunka.

Antakių dizainas, korekcija ir dažymas Henna (chna) dažais rekomenduojama:

 • Žmonėms, jautriems cheminiams dažams;
 • Norintiems storesnių, ryškesnių antakių;
 • Esant silpniems plaukeliams bei norint juos sustiprinti bei ištaisyti antakių asimetriją;
 • Norintiems ilgalaikio efekto;
 • Po antakių dažymo pirmas 12 val. rekomenduojama jų nešlapinti, netepti jokiais kremais ar losjonais, kad per tą laiką dažai geriau įsigertų į odą ir spalva išsilaikytų ryškesnė.
 • Makiažo valymui nenaudokite jokių aliejinių valiklių.
 • Venkite itin dažnai tepti antakius kremais, kad galėtumėte kuo ilgiau džiaugtis sodria ir ryškia jų spalva.

KITOS PASLAUGOS