Akys yra sielos veidrodis! Tegul jis spindi žavesiu.

Antakių ir blakstienų laminavimas
Užsakyti paslaugas

Daugelis moterų svajoja apie tobulą išvaizdą, ypatingą dėmesį skiria veido kontūrams ir vis populiarėjančioms kosmetinėms procedūroms. Viena iš jų – antakių ir blakstienų laminavimas. Išraiškingi taisyklingos ir tinkamos formos antakiai – naujausias hitas. Tačiau prisijaukinti nepaklusnius plaukus yra tikras iššūkis. Laimei, laminavimo procedūra yra novatoriškas antakių ir blakstienų formavimo būdas, kurio metu išgaunamas natūralus vaizdas, pabrėžiantis įspūdingą ir ilgalaikį efektą.

Antakiai ir blakstienos – labai svarbus stiliaus elementas, kuris turi įtakos ne tik akių išvaizdai, bet ir visam veidui. Laminavimas rekomenduojamas visiems norintiems pakoreguoti, prisijaukinti ir pagerinti antakių bei blakstienų išvaizdą. Ši procedūra yra puikus sprendimas toms, kurios neturi laiko kasdien dažyti blakstienų tušu ir užriesti blakstienų rietikliu. Dirbu su Koukla Lami System, todėl garantuoju vitaminų gausą, aukštą produkcijos kokybę, kuri dvelkia prabanga ir saugumu.

Mitybos formulių kūrėjai padarę išvadą, kad patobulinta technika, tinkanti plaukų laminavimui, gali būti naudojama ir antakiams bei blakstienoms ir priderinę kompoziciją prie jų augimo ir vystymosi ypatumų, pasiekė pageidaujamą rezultatą ir poveikį. Tad galime džiaugtis puikiu pasiekimu ir džiuginti klientes nuostabiais šios procedūros rezultatais.

Antakių laminavimas – tai procedūra, kuria siekiama pakeisti plauko formą ir augimo kryptį. Naudojama tioglikolio rūgštis, kuri nutraukia plaukų disulfidinį ryšį ir daro jį labai plastišką, suteikdama plaukams norimą formą ir pakeisdama jų augimo kryptį. Laminavimo procedūros metu antakiai intensyviai atsinaujina ir atgauna blizgesį.

Blakstienų laminavimas – tai veiksmas, kuriuo siekiama blakstienas pakelti, pastorinti ir šiek tiek užriesti. Naudojamas kreatinas, specialūs dažai ir maistiniai preparatai. Tokių medžiagų derinys leidžia šiek tiek pakeisti blakstienų formą ir pakėlimą, taip pat jas regeneruoti ir patamsinti spalvą. Šis gydymas yra visiškai neinvazinis, neapkrauna ir nesusilpnina blakstienų. Laminavimo dėka nepaklusnios blakstienos ir įvairiomis kryptimis augantys antakių plaukeliai ilgainiui pasikeičia. Antakiai įgaus visiškai naują, palankesnę formą ir išvaizdą. Blakstienų ir antakių laminavimas patartinas turintiems nusilpusius antakių plaukelius ir silpnas blakstienas. Gydymas juos pamaitins ir sustiprins iš vidaus. Gydymas negali būti atliekamas esant akių ir odos ligoms, pūslelinei, konjunktyvitui, esant infekcijoms ir mechaniniams odos pažeidimams. Nėščioms ir žindančioms moterims taip pat nerekomenduojama laminuoti blakstienų ir antakių. Turint miežį ant voko, esant alergijai keratitui, chemoterapijos gydymui šios procedūros taip pat neleistinos.

KITOS PASLAUGOS