Blakstienų priauginimas – puikus sprendimas pervargusioms, fiziškai aktyvioms moterims ir toms, kurios visada nori atrodyti akinančiai. Priauginamos  blakstienos yra atsparios vandeniui, jų nereikia dengti tušu, o su klientės pageidavimais yra aptariami visi blakstienų priauginimo principai, pasirinkamas blakstienų ilgis, storis, riestumo laipsnis ir apimtis.

Blakstienų priauginimas – tai būdas santykinai visam laikui priauginti ir pastorinti natūralias blakstienas, todėl galite pamiršti apie jų dengimą ar dirbtinių blakstienų klijavimą kasdien. Tai nepriekaištingai suklijuotų plaukelių prie jūsų natūralių blakstienų procedūra, kurią siūlo vis daugiau grožio salonų. Moterys ją renkasi pirmiausia dėl išvaizdos, nes jos dėka galite pastorinti ir pailginti natūralias blakstienas taip, kaip to negali užtikrinti jokios kitos prisimagnetinančios ar prilimpančios dirbtinos blakstienos.

Antroji priežastis yra ta, kad, skirtingai nuo savaime prilimpančių dirbtinių kuokštelių, kuriuos reikia nuimti po vienos dienos ar nakties nešiojimo, blakstienų priauginimas 1:1, 2:1 ir 3:1 metodu suteikia daug patvaresnę išvaizdą.

Gražios blakstienos bet kurią merginą paverčia pasakų princese!

Blakstienų priauginimas
Užsakyti paslaugas

KITOS PASLAUGOS