Esu Jurgita – „Veido linijos studijos“ įkūrėja, permanentinio makiažo, antakių ir blakstienų dizaino meistrė. Esu baigusi ne vienus permanentinio makiažo mokymus, nuolat dalyvaujanti įvairiuose seminaruose, tobulinanti savo metodus, kelianti kvalifikacijas ir sekanti grožio srities naujoves, siekdama savo klientėms pasiūlyti visa, kas geriausia. Labai myliu savo veiklą, tai daryti man labai patinka – dovanoti grožį yra ne tik mano darbas, bet ir aistra, todėl visas procedūras atlieku kruopščiai ir atsakingai, kad daili išvaizda Jus džiugintų ilgai.

Permanentinis makiažas – puikus būdas subtiliai pabrėžti gražiausius veido bruožus. Procesas reikalaujantis net tik įgūdžių ir kruopštumo, bet gebėjimo bendrauti ir suprasti žmogų. Visuomet stengiuosi pažinti savo klientes ir įkvėpti joms pasitikėjimo, įsiklausyti į jų pageidavimus ir atlikti procedūrą nepriekaištingai – saugiai, kokybiškai ir gražiai.

Išsamiai aptarę visus klienčių poreikius, atlikimo techniką ir spalvinę paletę parenku išankstinės nemokamos konsultacijos metu arba procedūros dieną. Aš garantuoju savo atsakingumą, kruopštumą ir įdirbį. Turiu ilgalaikę komunikavimo patirtį ne tik grožio, bet ir vadybos srityje, todėl užtikrinu, kad procedūros metu jausitės saugi, išgirsta ir suprasta.

Savo darbe naudoju šiuolaikinę techniką ir aukštos kokybės medžiagas – visi pigmentai ir produktai yra sertifikuoti pagal ES kosmetinę direktyvą, juose nėra nuodingų dažų, sunkiųjų metalų ir aromatinių aminų, kurie gali turėti neigiamą poveikį organizmui.