Antakių SPA - antakių korekcija ir dažymas Henna dažais

Antakių SPA procedūrų metu naudoju ilgalaikius Henna (chna) dažus, kurie yra natūralūs, sukurti žolelių pagrindu.  Būtent šie antakių dažai padeda sustiprinti plaukelį ir nepaveikia chemiškai. Procedūros metu suformuojami simetriški antakiai pagal veido formą, paslepiami trūkumai. Šis antakių dažymo būdas nudažo ne tik plaukelius, bet ir odą, suteikia antakiams apimtiems bei ilgalaikio (permanentinio) dažymo efektą. Ant odos išsilaiko iki 10 dienų, o ant plaukelių – 4-5 savaičių. Procese naudojamos augalinės žolelių pagrindu priemonės, todėl antakiai po procedūros yra ne tik nudažomi bet ir sustiprinami. Antakių SPA – korekcija ir dažymas Hena (chna) dažais rekomenduojama:

  • norintiems storesnių, ryškesnių antakių;
  • esant silpniems plaukeliams bei norint juos sustiprinti;
  • siekiant ištaisyti antakių asimetriją;
  • norintiems ilgalaikio efekto;
  • žmonėms jautriems cheminiams dažams.

Estetiškai atrodantys ir tvarkingi antakiai padeda išryškinti veido bruožus. Veidas atrodo išraiškingesnis, pabrėžiamas akių grožis bei forma. Tačiau dažnai pasitaiko, kad natūralūs antakiai yra labai šviesūs, kartais per daug vešlūs, o kai kas jų beveik visai neturi. Vis dėlto, nėra padėties be išeities – antakių korekcija leis Jums turėti tokius antakius, kokių tik trokštate.

Šiuolaikinės technologijos bei produkcija leidžia išgauti norimą antakių formą, spalvą. Dabar dažai yra ne tik cheminiai, bet ir aukštos kokybės augaliniai. Na, o norinčios pamiršti dažną antakių dažymą gali rinktis antakių permanentą.

Registracija procedūroms: +37063380244